Home » Shaqiri festoi përsëri me Shqiponjë

Shaqiri festoi përsëri me Shqiponjë

Shqiponja dykrenore është bërë hit botëror këtë vit, shkruan Zeri.info.

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka e formuan shqiponjën me duar kur festuan golat ndaj Serbisë Botërorin 2018.

pas, atyre iu ndalua festonin me shqiponjë.

shaqiri Shaqiri festoi përsëri me Shqiponjë

Por, Shaqiri. Pasi e shënoi golin ndaj Burnleyt fundmi e formoi shqiponjën një mënyrë tjetër, siç mund ta shihni këtë fotografi.

Futbollisti i Liverpoolit e ka postuar foton Instagram, ndërsa asaj ia ka përcjellë edhe një figurë shqiponjë dhe një raketë, duke dashur thotë se shqiponja po fluturon..

Reklama