Home » Ronela Hajati shpërblehet me çmimin për ‘performancën më të mirë’

Ronela Hajati shpërblehet me çmimin për ‘performancën më të mirë’

Ronela Hajati u prezantua me ‘VUJ’ këtë vit festivalin Kënga Magjike.

Këngëtarja u shpërblye me çmimin për performancën mirë.

Kënga e saj e krijuar nga Threedots ka marrë miliona klikime youtube dhe është pretendente për ta marrë edhe çmimin e parë, njofton Klan Kosova.

Reklama