Home » Dhe Ronela Hajati mori çmimin që sikur u dedikua për të, paraqitja skenike e saj si më e mira në Këngën Magjike

Dhe Ronela Hajati mori çmimin që sikur u dedikua për të, paraqitja skenike e saj si më e mira në Këngën Magjike

Sikur mendohej dikush, një emër do i përshtatej çmimi i performancës mirë, është ai i Ronela Hajatit.

Këngëtarja fund u shpërblye për artin skenik sjellë këngët e saja, dhe jo vetëm “Këngën Magjike” ku mori çmimin e parë.

View this post on Instagram

1f534 Dhe Ronela Hajati mori çmimin që sikur u dedikua për të, paraqitja skenike e saj si më e mira në Këngën Magjike1f534 Dhe Ronela Hajati mori çmimin që sikur u dedikua për të, paraqitja skenike e saj si më e mira në Këngën Magjike1f534 Dhe Ronela Hajati mori çmimin që sikur u dedikua për të, paraqitja skenike e saj si më e mira në Këngën Magjike *VUJ* @arber_bytyqi_mua @jetmirabejtullahu @iljanstermolli

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

//www.instagram.com/embed.js

Nën ritmet e këngës “Vuj”, ajo nuk solli vetëm një interpretim vokal bukur por një performancë do nga mbetet mend gjatë.

Me balerinë skenë, vallëzimi i saj ishte një dramë e vërtetë me përplot emocion, ngjiste prapa televizorit e bënte doje shumë nga ato skena bukura.

Këtë mbrëmje, Ronela Hajati mori çmimin “Performanca e Mirë”, festivalin “Kënga Magjike”. /Prive.al

//www.instagram.com/embed.js

Reklama