Home » Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

Aktorja turke, Gaye Turgut ue njohur për publikun shqiptar me rolin e saj Beharit serialin, Fal.

behar Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

Ajo me talentin e saj arriti i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë madhe ajo arriti bëjë edhe te publiku shqipfolës.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe bashku jetojnë një jetë lumtur.

behar Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

Behari ka një stil tejet veçantë e duket se fustanet e gjata i shkojnë shumë asaj. Ja si duket ajo./ORAinfo/

behar Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

The post Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj appeared first on Veriu.info.

Reklama