Home » Zbulohet arsyeja e ardhjes së Encës në Prishtinë (VIDEO)

Zbulohet arsyeja e ardhjes së Encës në Prishtinë (VIDEO)

Para pak ditësh, Enca shfrytëzoi rrjetet sociale për treguar se erdhi Prishtinë por pa e bërë ditur arsyen.

Megjithatë, atë ua sjellim ne…

Këngëtarja erdhi kryeqytetin tonë për punë. Ajo shpejti po sjell një këngë re dhe detajet rreth këtij projekti ua tregon videoja e mëposhtme.

Përveç lajmit për Encën, këtë video gjeni edhe informacione tjera interesante për disa nga famshmit./Prive.al

Reklama