Home » The Predator (2018)

The Predator (2018)

The Predator (2018) | Aksion, Aventure, Horror | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Kur një djalë i vogël thërret aksidentalisht gjuetarët vdekjeprurës universit kthehen Tokë, vetëm një skuadër famëkeqe ish-ushtarakësh dhe një mësues i pakënaqur i shkencave mund ta parandalojnë shfarosjen e racës njerëzore.

 

trailtube-logo The Predator (2018)
/*  

trailtube-logo The Predator (2018)
//

 

trailtube-logo The Predator (2018)

The post The Predator (2018) appeared first on Filma24hd.cc | Filma me Titra Shqip HD.

Reklama