Home » Sekreti i martesës 23-vjeçare të çiftit të njohur

Sekreti i martesës 23-vjeçare të çiftit të njohur

Thonë se dashuria nuk zgjat Hollywood…

Por këtë e hodhi poshtë Mary Steenburgen dhe Ted Danson.

Aktorja ka folur rreth asaj se çfarë po e mban romancën e saj me Danson gjallë pas 23 vitesh martesë, transmeton Klan Kosova.

Ai është partneri im kuptimin thellë fjalës këtë jetë. Dashuria jonë veç sa bëhet e thellë me gëzimet dhe bekimet tona’, tha ajo për People.

u njohëm kur ishim 40 dhe 45. U takuam një kohë kur dy veç kishim kaluar shumë gjera me veten dhe ky ishte fat’.

Aktorja tani 65-vjeçare u takua me Danson, 70 vjeç vitin 1993. Çifti u martua dy vjet bonë.

Tani shumë se 20 vjet bashkë, çifti është shumë i lumtur dhe madje ka arritur me sukses t’i bashkojë familjet e tyre nga marrëdhëniet e mëparshme.

Ai është një baba i mahnitshëm, një njerk e gjysh i mahnitshëm. Ne jemi gjyshër moti’.

Aktorja e cila është fituese e Oscar vazhdoi shpjegojë se burri i saj është i sigurt vetvete dhe martesa e tyre është ajo e mban marrëdhënien e tyre gjallë dhe shëndetshme.

Kjo është një martesë kur burri është i sigurt dashamirësi dhe butësinë e tij, por edhe forcën e tij’, tha ajo.

 

Reklama