Home » Pacolli thotë se e njeh Vladimir Putinin, por presidenti rus nuk ia hapë telefonin

Pacolli thotë se e njeh Vladimir Putinin, por presidenti rus nuk ia hapë telefonin

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe njëkohësisht kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka deklaruar se gjatë një emisioni televiziv se e njeh mjaftë mirë presidentit e Rusisë, Vladimir Putin.

Biznesmeni ka biznese Rusi thotë se marrëdhëniet me Putinin i prishi për shkak politikës. Pacolli thotë se Putini i ka thënë atij se derisa jetë politikë do t’i ndërprenë marrëdhëniet.

I pyetur nëse flet me telefon, Pacolli ka thënë se Putini nuk ia hapë telefonin.

E njoh shumë mirë”, ka thënë ai Oxygen.

Kur është pyetur nëse vazhdon flas telefon. Pacolli ka thënë se Putini nuk ia hapë telefonin.

Po [or nuk përgjigjet. ka thënë deri sa jesh politikë do t’i ndërpremë marrëdhëniet”, ka deklaruar Pacolli./Insajderi.com

The post Pacolli thotë se e njeh Vladimir Putinin, por presidenti rus nuk ia hapë telefonin appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama