Home » Pacolli flet për pushimin në Shëngjin me Thaçin: Hëngrëm peshk të freskët

Pacolli flet për pushimin në Shëngjin me Thaçin: Hëngrëm peshk të freskët

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka folur sonte për pushimin me presidentin e vendit, Hashim Thaçi Shëngjin.

Ai ka thënë se atë vend ka një mik i cili gjithmonë e mirëpret. Ka thënë se verën e kaluar miku i përgatiti peshk freskët.

“Aty sa herë kaloi andej, ndalem tek miku imë dhe furnizohem me ushqim. Këtë verë na ka përgatitur peshk freskët”, ka deklaruar Pacolli Oxygen.

Ai po ashtu ka thënë se përveç tij dhe presidentit Thaçi kanë qenë edhe persona tjerë, por nuk ka treguar se kush kanë qenë ata.

The post Pacolli flet për pushimin në Shëngjin me Thaçin: Hëngrëm peshk të freskët appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama