Home » Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)

Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)

Dua Lipa dhe Bebe Rexha kanë udhëtuar Francë, për qenë pranishme ceremoninë prestigjioze “NRJ Awards”.

Këngëtaret do realizojnë edhe performanca skenën e kësaj ceremonie, ndërsa para pak minutash kanë parakaluar tapetin e kuq.
44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)
Dua kishte zgjedhur një fustan gjatë, cilin kishte zbuluar shpinën, ndërsa dukej tejet tërheqëse, ndërsa Bebe shkëlqente veshjen e saj me shkëlqim dhe ngjyrë gjelbër.

Kjo e fundit hodhi edhe një fotografi instagram ku shfaqen krahë njëra tjetrës. /KultPlus.com
file:///C:/Users/nokjeta/Desktop/Bebe%20Rexha%20(@beberexha)%20%E2%80%A2%20Instagram%20photos%20and%20videos.html
44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)

44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)

//www.instagram.com/embed.js

View this post on Instagram

When Albania and Canada get together there’s nothing holding me backk44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)so proud for shawn and my albanian gals @ritaora @beberexha and @dualipa for going higher..you make Albania proud…WHO IS ALBANIAN HERE44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)44500428_366677390562107_4357666635290823686_n Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO) #shawnmendes #ritaora #beberexha #dualipa #albania #proudforourgirls

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendesanxious) on

//www.instagram.com/embed.js

The post Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO) appeared first on KultPlus.

Reklama