Home » Horoskopi, 14 tetor 2018

Horoskopi, 14 tetor 2018

Dashi

Tranziti i Afërditës dhe pozicioni i ri i saj një orbitë jo shumë komode për ju mund bëjë pasioni juaj ketë nëj rënie lehtë. Kujdes, siguria e tepruar vetvete mund rezultojë fatale.

 

Demi

Duhet përfitoni nga periudha Merkuri vazhdon favorizojë aktivitetin ekonomik dhe punën përgjithësi, për hedhur një hap sigurtë përpara. Projektet private stimulohen edhe nga Hëna.

 

Binjakët

Paqëndrueshmëria e situatave përgjithësi ju nervozon dhe bën edhe ju jeni dilemë për rrugën duhet zghidhni ose qëndrimin duhet mbani për një çështje caktuar.

 

Gaforrja

Edhe pse kuadri yjor nuk është shumë favorizues për ju, parashikimet janë nga mirat, pasi priten zhvillime reja shumë pozitive. Keni kohë zgjidhni strategjinë mirë për vepruar.

 

Luani

Një qiell i ftohtë ky i juaji, por kjo nuk ndalojë aspak Marsin dhe Jupiterin zjarrin e tyre t’jua transmetojnë juve. mënyrë veçantë është planeti i kuqi ai ju bën autoritarë dhe sigurt.

 

Virgjëresha

Kuadri yjor i lindurve kësaj shenje është i larmishëm dhe me Afërditën e Merkurin harmoni plotë, rritet ndjeshëm krijueshmëria juaj. Mundohun jeni paksa racionalë.

 

Peshorja

Edhe për ju, pozicioni aktual i Venusit nuk është aspak i favorshëm, ndërkohë “pesha” e Merkurit ju bën nervozë. Duhet një forcë e madhe karakteri për mos e lënë veten bini melankoli.

 

Akrepi

lindurit e kësaj shenje do jenë “privilegjuarit” e zodiakut, pasi do te kenë mbi kokë një Afërditë do t’i bëjën pasionantë se kurrë, duke e bërë ditën shumë interesante.

 

Shigjetari

 

Tani duket se ju ka marë “dorëzim” Marsi dhe jo vetëm gjallëria, por edhe ritmet e ditës sot do jenë vërtet marramendëse. Një ide e juaja mund jetë intersante, por duhet thuhet.

 

Bricjapi

Afërdita pozitive shenjë sot jo vetëm stimulon pasionet dashuri, duke bërë mbrëmja jetë mjaft interesante, por ju jep edhe qetësinë e nevojshme ju duhet për komunikuar me tjerët.

 

Ujori

Edhe pse përghjithësi është një ditëmjaft e  mirë, sukesesi i juaj i deritaniëshëm planin ekonomik mund pësojë një rënie lehtë. Ndoshta ngaqë nuk jeni shumëtë përqëndruar.

 

Peshqit

Duket se sot vetëm Afërdita do jetë ylli juaj i mirë, pasi përgjithësi yjet e tjerë do jenë paksa “ ftohtë” për ju. Kërkoni bëni gjithçka vetë dhe harroni se keni edhe miq mund t’ju ndihmojnë.

Reklama

Lexo më shumë