Home » U bie pllaka e betonit, lëndohen dy persona

U bie pllaka e betonit, lëndohen dy persona

fshati Pozheran Vitisë ka ndodhur një incident gjatë disa punimeve, me ç’rast kanë pësuar dy viktima meshkuj.

Sipas raportit Policisë, derisa ata po kryenin punime me një eskavator një objekt banimi, dy janë zënë nga pllaka betonit.

Si pasojë e lëndimeve marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor spitalin regjional Gjilanit.

Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

The post U bie pllaka e betonit, lëndohen dy persona appeared first on INSAJDERI.

Reklama