Home » Rrahje mes dy personave për parking në Gjilan

Rrahje mes dy personave për parking në Gjilan

Policia e Kosovës ka arrestuar një dyshuar Gjilan pasi pas një mosmarrëveshje lidhur me pagesën e parkingut e ka sulmuar fizikisht biletashitësin.

Viktima si pasojë e lëndimit ka marrë tretman mjekësor spitalin rajonal Gjilan. Po ashtu gjatë sulmit fizik dhe rrahjes është dëmtuar edhe një automjet me tabela huaja pronë e ankuesit.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet qendrën e mbajtjes

The post Rrahje mes dy personave për parking në Gjilan appeared first on Veriu.info.

Reklama