Home » Prish qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë

Prish qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë

Është arrestuar mbrëmë një person Ferizaj pasi i njëjti ka sulmuar zyrtarët policorë.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili kishte sulmuar zyrtarët policorë detyrë, cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje rendit dhe qetësisë publike lokalin e tij”, thuhet njoftimin e Policisë, transmeton Klan Kosova.

Me vendim prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti procedurë rregullt”.

klankosova.tv

Reklama