Home » Plagosje me armë zjarri në kryeqytet, 1 i plagosur

Plagosje me armë zjarri në kryeqytet, 1 i plagosur

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur kryeqytet.

Ngjarja është shënuar pak minuta parë zonën e Selitës.

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë spital.

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë