Home » Përfshihet nga zjarri vetura në Prishtinë

Përfshihet nga zjarri vetura në Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga zjarri rrugën “Xheladin Hana” Prishtinë, rrethana panjohura.

Rastin polici e ka raportuar pronari i veturës.

vendin e ngjarjes pas marrjes informacionit, kanë dalë njësitet e policisë, njësiti i zjarrfikëseve cilët kanë bërë edhe lokalizimin e zjarrit.

Policia nuk ka raportuar për lënduar, rasti është inicuar dhe është duke u hetuar nga policia.

The post Përfshihet nga zjarri vetura në Prishtinë appeared first on INSAJDERI.

Reklama