Home » Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt

Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt

Ka publikuar një sërë projektesh këtë vit. Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj e cila nuk po ndalet punuari projekte reja muzikore.

“Gigi”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku vjen bashkëpunim me artistin shqiptar jeton Itali, Sin boy.

Ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku sa për një kohë shkurtër ka mbledhur mbi 10 milionë klikime kanalin, Youtube.

Dhe tani, menaxheri i labelit “On Records”, Met Elshani cilin bën pjesë edhe Rina ka paralajmëruar projektin e radhës Balajt me anë një video postuar Instagram.

shpejti, RINA”, është përshkrimi ia ka bashkangjit videos.

Se a është solo apo bashkëpunim Meti nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër./lajmi.net

The post Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt appeared first on Veriu.info.

Reklama