Home » Kur Patris Berisha dehet dhe është me Tunën, kështu sillet! (FOTO)

Kur Patris Berisha dehet dhe është me Tunën, kështu sillet! (FOTO)

Çifti i famshëm e shumë i përfolur ditëve fundit, Tuna Sejdiu e Patris Berisha po shijojnë maksimalisht pushimet e humbura!

Ata s’i kemi parë kenë shkuar askund gjatë verës, derisa dyshja i kishin rezervuar ditët e tyre “off” tetor.

Patrisi e Tuna ndodhen Turqi bashkë me birin Tianin, ndërsa momentet familjare i kanë ndarë edhe me fansat e tyre.

Me ta vënë Tianin gjumë, Tuna e Patrisi kanë shijuar një mbrëmje bashku dhe dehur kanë festuar.

E ajo na bën qeshim është Patrisi, i cili me cucllën mashtruese Tianit po vallëzonte nën tingujt e muzikës.

“Babai u deh”, ka shkruar Tuna për partnerin e saj Patrisin, me cilin ka edhe një fëmijë – djalin e saj parë dhe vetëm. /Prive.al

43879392_148531502768371_6798374836574879744_n Kur Patris Berisha dehet dhe është me Tunën, kështu sillet! (FOTO)

Reklama