Home » I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar dje Pozheran Vitisë, pasi njëjtit janë zënë nga një pllakë e betonit, njofton Klan Kosova.

“Raportohet se derisa po kryenin punime me një ekskavator një objekt banimi, dy viktimat meshkuj K/Shqiptarë janë zënë nga pllaka e betonit, me ç’rast viktimat kanë pësuar lëndime trupore”, thuhet raportin e Policisë.

Si pasojë e lëndimeve marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor spitalin regjional Gjilanit”.

Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime”.

klankosova.tv

Reklama