Home » FOTO: Basha mbërrin në Prokurori

FOTO: Basha mbërrin në Prokurori

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitur mesditën e kësaj premteje Prokurorinë e Tiranës, për t’u marrë pyetje pas denoncimit shefit grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, për “kallëzim rremë” sa i përket çështjes “Xhisiela”.

Basha mbërriti Prokurori dhe hyri nga dera e pasme e saj, siç raportohet, ndërsa ka qenë i vetëm dhe pas asnjë shoqërues.

WhatsApp-Image-2018-10-12-at-12.22.05-225x300 FOTO: Basha mbërrin në Prokurori

WhatsApp-Image-2018-10-12-at-12.22.05-225x300 FOTO: Basha mbërrin në Prokurori

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë