Home » Dua Lipa i shkon në dhomën e gjumit komedianit të njohur

Dua Lipa i shkon në dhomën e gjumit komedianit të njohur

Jimmy Kimmel është penguar sërish gjumin e tij.

Këtë herë është këngëtarja shqiptare Dua Lipa e cila ia ka hyrë dhomën e gjumit komedianit dhe prezantuesit njohur, Jimmy Kimmel.

Ajo ka hyrë mes natës me ekipin e saj për performuar këngën fundit, ‘Electricity’.

Dua është paraqitur me veshjen e njëjtë si videoklip, ndërsa Jimmy, i mësuar me këtë gjë po i ndodh vazhdimisht, vetëm ka shijuar performancën.

Për herë parë atij i ka ndodhur e njëjta gjë me këngëntaren Rihanna, e cila i është futur dhomë me ndihmën e bashkëshortes tij dhe ka kënduar me nivel lartë zërit këngën ‘Bitch Better Have My Money’, shkruan Gazeta Express.

pas, këtë e kanë bërë edhe artistet Miley Curys e Britney Spears, e siç duket i ka ardhur radha edhe Duas./Gazeta Express/

The post Dua Lipa i shkon në dhomën e gjumit komedianit të njohur appeared first on Veriu.info.

Reklama