Home » Bradley Cooper dhe Irina Shayk,drejt ndarjes

Bradley Cooper dhe Irina Shayk,drejt ndarjes

Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk, pak muaj parë janë bërë prindër një vajze quajtur Lea.

rrjetet sociale duket se ata janë një çift shumë i lumtur, por fakt gjërat nuk qenkan kështu.

Mediat e huaja raportojnë se prej disa muajsh çifti ka hasur probleme dhe nuk ka një marrëdhënie qetë, gjë e cila lidhet edhe me diferencën e madhe kanë moshë, plot 11 vjet.

Ai nuk pi alkool dhe po ndjek një regjim spiritual, ndërsa ajo do dalë”, ka thënë një burim, ndërkohë një tjetër pohon se çifti janë dukur shumë largët një festë New York, përveç se ata nuk dukeshin lumtur e pothuajse nuk flisnin fare.

Reklama