Home » ​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

Policia raporton se fshatin Pozharan Vitisë derisa po kryenin punime me një ekskavator një objekt banimi, dy persona janë zënë nga pllaka e betonit, me ç’rast viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

Si pasojë e lëndimeve marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor spitalin regjional Gjilanit. Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

The post ​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona appeared first on Veriu.info.

Reklama