Home » ‘Shtatzënia më mësoi që ta vlerësoj më shumë trupin tim’

‘Shtatzënia më mësoi që ta vlerësoj më shumë trupin tim’

Modelja dhe aktorja e famshme, Kate Upton, është duke pritur fëmijën e saj parë me yllin e bejsbollit.

Kate ka thënë se shtatzënia i ka dhënë “një arsye re për vlerësuar trupin e saj”.

Ajo pret fëmijën e saj parë me Justin Verlander.

“Isha kaq e sëmurë tremujorin e parë dhe ishte shumë e vështirë kaloj nëpër këtë xhirim, por jam shumë mirënjohës kam pasur një ekip kaq madh rreth meje dhe tani kam një arsye re për vlerësuar trupin tim!”, shkruan modelja e njohur Instagram.

Çifti njoftoi fejesën e tyre kur Upton tregoi një unazë qilimin e kuq Met Gala 2016 dhe ata u martuan Itali nëntor 2017./Tetova Sot/

Kliko këtu për t’u informuar me testin duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës ardhje është rregull.

The post ‘Shtatzënia më mësoi që ta vlerësoj më shumë trupin tim’ appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama