Home » Neymar shënon pas vetëm 10 minutave

Neymar shënon pas vetëm 10 minutave

Braziliani i PSG-së Neymar ka shënuar golin e tij parë këtë sezon pas vetëm 10 minutave futboll ndeshjen e xhiros parë, ku PSG ka përballë ekipin Caen.

Neymar finalizoi një asistim shkëlqyeshëm erdhi drejtim tij pas një gabimi rëndë portierit kundërshtar dhe nuk huqi situatë 1 me 1.

Neymar për shkak lëndimit nuk kishte luajtur një pjesë sezonit kalaur dhe ishte kritikuar për shfaqjet e tij Botëror, por si duket starti i sezonit PSG, e ka gjetur formë shumë mirë.

Shikoni videon.

The post Neymar shënon pas vetëm 10 minutave appeared first on INSAJDERI.

Reklama