Home » Më në fund, Marina e zbulon se si u duk dje në dasmë

Më në fund, Marina e zbulon se si u duk dje në dasmë

Dasmën e Ledionit dhe Sarës, e pamë dhe e stërpamë.

Ndonëse ishte menduar mbahej tejet private, epokën e rrjeteve sociale një gjë e tillë nuk është e mundur.

Si rrjedhojë, mysafirët postuar paktën veten.

Por, Marina Vjollca nuk e bëri një gjë tillë deri sot.

Prezantuesja e cila la Top Channel për Klan por duket se mban marrëdhënie mira nuk u shfaq krah motrës dhe burrit foto deri sonte.

E fund, kurioziteti është shuar. Bjondja bukuroshe ka postuar fotografi ku shfaqet Como Italisë, e veshur zeza, ndryshe prej kuqës pushtoi shumicën prej vajzave pranishme.

mirë Luana apo Marina? Na thoni mendimin tuaj! /Prive.al

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama