Home » Lokacionet për klipin e Ledrit dhe G4SHI-t nuk do t’iu shkonin ndërmend

Lokacionet për klipin e Ledrit dhe G4SHI-t nuk do t’iu shkonin ndërmend

Me përfunduar nata e performancës Sunny Hill Festival e pa u nisur për Amerikë, reperi G4SHI e ka finalizuar klipin e ri.

Kënga bashkëpunim me Ledri Vulën nuk do vijë vetëm versionin audio por edhe me videoklip, i cili është realizuar sot.

Xhirimet janë bërë Prishtinë, disa prej vendeve thjeshta por ikonike kryeqytetit, duke mos e komplikuar shumë tentim për t’u shfaqur ndryshe.

Sheshi ‘Skendërbej’, Pallati i Rinisë dhe konkretisht ëmbëltorja e njohur ‘Elida’ janë disa prej lokacioneve përzgjedhura për videoklipin i cili publikohet shumë shpejt.

poshtë, disa fotografi nga prapaskenat e xhirimeve, ndara rrjete sociale nga Ledri dhe menaxheri i tij, Faton Shoshi. /prive.al

39077929_2575754869370018_8333741296032153600_n Lokacionet për klipin e Ledrit dhe G4SHI-t nuk do t’iu shkonin ndërmend

39077929_2575754869370018_8333741296032153600_n Lokacionet për klipin e Ledrit dhe G4SHI-t nuk do t’iu shkonin ndërmend

39077929_2575754869370018_8333741296032153600_n Lokacionet për klipin e Ledrit dhe G4SHI-t nuk do t’iu shkonin ndërmend

Reklama