Home » “Jemi të fortë edhe pa Modricin”

“Jemi të fortë edhe pa Modricin”

Mesfushori kroat ka qenë i lidhur me një kalim Serie A te skuadra e Interit.
Por, mediet Spanjë dhe Itali, sipas informacioneve disponueshme, pretendojnë se Real Madrid nuk do shesë Luka Modricin.
Trajneri i Interit pas ndeshjes me Atletico Madrid, ku skuadra e tij fitoi 0-1, ka deklaruar se ‘Zikaltërit’ janë fortë edhe pa 32 vjeçarin kroat.
Unë nuk e di se çfarë do ndodhë”, ka deklaruar Spalletti.
Është shumë e vështirë sjellësh një lojtar tillë, unë mendoj se Luka Modric nuk do vijë. Real Madrid llogarisin shumë . Megjithatë, ne jemi fortë edhe pa Luka Modric. Me do ishim fuqishëm”./Lajmi.net/

Reklama