Home » Dua Lipa mahnit publikn duke kënduar dhe vallëzuar nën ritmet e këngës “Tavolina”

Dua Lipa mahnit publikn duke kënduar dhe vallëzuar nën ritmet e këngës “Tavolina”

Kënga “Tavolina” ka qenë një prej hiteve mëdha vitit 2014 vazhdon dëgjohet sot e kësaj dite.

Bashkëpunimi i Ermal Fejzullahut, Lumi B dhe Ledri Vulës numëron mbi 30 milionë shikime YouTube dhe dëgjohet me kënaqësi nga fansat e këngëtarëve.

Ndërsa kjo këngë ka rezultuar e pëlqyeshme edhe për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Gjatë Festivalit Sunny Hill, 22-vjeçarja është argëtuar masë madhe duke shijuar muzikën vendore.

Ndërsa pikërisht kënga “Tavolina” duket ketë qenë ndër preferuarat e Duas, e cila është parë duke vallëzuar dhe duke e kënduar refrenin.

Një video nga argëtimi i saj e ka publikuar vet Ermal Fejzullahu, i cili është shprehur krenar ajo pëlqen këngën e tyre.

Është kënaqësi ta shohësh një artiste e do e gjithë bota duke u kënaqur me këngët tona. Krenar me ty Dua”, ka shkruar Ermali përshkrim. /Telegrafi/

The post Dua Lipa mahnit publikn duke kënduar dhe vallëzuar nën ritmet e këngës “Tavolina” appeared first on Veriu.info.

Reklama