Home » Dembele me super gol – Barça afër trofeut

Dembele me super gol – Barça afër trofeut

Ousmame Dembele ka shënuar golin e dytë për Barcelonën nga tentimi i 11-të i këtij ekipi portën e Sevilës ndeshjen e Superkupës Spanjës po zhvillohet Tanxhir Marokut.

Dembele shënoi në minutën e 79-të të ndeshjes dhe tashmë kampioni aktual i Spanjës ëhstë afër fitojë edhe trofeun e parë këtë sezon.

 

The post Dembele me super gol – Barça afër trofeut appeared first on INSAJDERI.

Reklama