Home » Butrinti dhe Kiara nuk kursehen: Shkëmbejnë me njëri-tjetrin… (FOTO)

Butrinti dhe Kiara nuk kursehen: Shkëmbejnë me njëri-tjetrin… (FOTO)

Lidhja e tyre është shndëruar një dramë vertetë.

Asnjëherë nuk pranohet, e çdo herë komentohet.

Kiara Tito dhe Butrint imeri duket vazhdojnë jenë bashkë dhe kjo është konfirmuar nga fansat përmes një detaji vetëm – byzylykut dorë.

Dyshja, teksa shijojnë verën duket kenë njejtin byzylyk me rruza cilin me apo pa dashje e kanë ekspozuar vetë rrjete sociale.

Vetëm miq shkëmbejnë byzylykët? E vështirë për t’u besuar… /Prive.al

39060336_218428142180300_6580491781303959552_n Butrinti dhe Kiara nuk kursehen: Shkëmbejnë me njëri-tjetrin… (FOTO)

Reklama