Home » Zhduket 48-vjeçarja në Durrës, policia apel qytetarëve

Zhduket 48-vjeçarja në Durrës, policia apel qytetarëve

Policia e Durrësit është vënë lëvizje për kërkimin e një shtetase e cikla është larguar nga banesa.

Bëhet fjalë për Edlira Rushitin, 48 vjeçe, banuese lagjen nr. 13 Plazh Durrës, e cila është larguar nga banesa pasditen e sotme rreth orës 16:00 dhe nuk është kthyer.

Është rreth 1,65 cm e gjatë, me flokë zeza, shkurtra dhe ka veshur një bluzë dhe pantallona ngjyrë zezë.

Familjarët kanë deklaruar se shtetasja e mësipërme vuan nga probleme shëndetit mendor.

rast identifikimi saj, jeni lutur telefononi numrin 0694110217.

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë