Home » Takimi me Erdoganin u kushtoi shtrenjtë Ozilit dhe Gundogan – çfarë selektori Low

Takimi me Erdoganin u kushtoi shtrenjtë Ozilit dhe Gundogan – çfarë selektori Low

Mesfushorët e Gjermanisë Mesut Ozil dhe Ilkay Gundogan janë kritikuar jashtëzakonisht shumë pas fotove postuara me presidentin turk Tayyip Erdogan.

Lexo lajmin e plotë Insporti

Takimi me Erdoganin u kushtoi shtrenjtë Ozilit dhe Gundogan – çfarë selektori Low

The post Takimi me Erdoganin u kushtoi shtrenjtë Ozilit dhe Gundogan – çfarë selektori Low appeared first on INSAJDERI.

Reklama