Home » Perez me akuza të rënda ndaj Federatë së Spanjës

Perez me akuza të rënda ndaj Federatë së Spanjës

Julen Lopetegui u prezantua sot si trajneri i ri i Real Madridit, pas largimit mes polemikave nga kombëtarja spanjolle, vetëm 1 ditë para startit Botërorit.

Lajmi i plotë dhe deklarata e Perez

Perez me akuza të rënda ndaj Federatë së Spanjës

The post Perez me akuza të rënda ndaj Federatë së Spanjës appeared first on INSAJDERI.

Reklama