Home » Mesfushori i Man Cityt, Bernardo Silva e di si të fitohet ndaj Spanjës

Mesfushori i Man Cityt, Bernardo Silva e di si të fitohet ndaj Spanjës

Portugalia synon befasinë Botëror, Silva nuk i frikësohet Spanjës

Kombëtarja e Portugalisë është duke vazhduar përgatitjet për ndeshjen e parë Kampionatit Botëror, e zhvillon ndaj Spanjës.

Lajmi i plotë dhe deklarata e Bernardo Silvas

Mesfushori i Man Cityt, Bernardo Silva e di si të fitohet ndaj Spanjës

The post Mesfushori i Man Cityt, Bernardo Silva e di si të fitohet ndaj Spanjës appeared first on INSAJDERI.

Reklama