Home » Horoskopi, 15 qershor 2018

Horoskopi, 15 qershor 2018

Dashi

Sa vështirë sot për bërë edhe gjërat elemantare! Eshtë Marsi ai jua turbullon idetë e sjell pështjellim, duke ju bërë konfuzë e pavendosur. Kujdes kanë filluar tensionet raportet me partnerin.

 

Dashi

Një dëshirë marrë për t’u hedhur aventura, apo është thjesht një moment për nxjerrë gjithë dufin e akumuluar gjatë këtyre ditëve? Bëni mirën ju duket, por mos abuzoni me forcat dhe energjitë tuaja.

 

Binjakët

Mbështetja do t’ju japë Afërdita sot është shumë domethënëse, për arsye se pikërisht planin sentimental keni shumë nevojë. Mosmarrëveshjet me dikë mund evitohen duke u treguar tolerantë.

 

Gaforrja

Kuadri yjor përgjithësi është pozitiv dhe dita pritet jetë mjaft e mirë planin profesional. Megjithatë ju këshillohet merreni shumë me veten tuaj dhe me problemet raportet me partnerin.

 

Luani

Sot duket se jeni “preferuarit” e yjeve, pasi janë disa planetët e mirë. plan parë është Afërdita sjell stimuj rinj për erosin. Një mik, apo një njohje e re mund shënojnë një kthesë pozitive.

 

Virgjëresha

Pritet një ditë me shumë impenjime dhe ritmi marramendës do ndikojë jo pak gjendjen tuaj shpirtërore, por nuk do mungojnë sodisfaksionet edhe ne planin ekonomik. Hëna mund t’jua prishë pak humorin.

 

Peshorja

Edhe pse yjet ju favorizojnë shumë drejtime, nuk është rasti ndërmerrni inciativa apo hidhni hapa pastudiuara, pasi situata mund ndryshojë mënyrë menjëhershme. Intensive raportet ndërpersonale.

 

Akrepi

Marsi dhe Mërkuri janë një orbitë mjaft pozitive për ju, duke stimuluar cilësitë mira keni. Nëse merreni pak shumë me veten tuaj, me siguri edhe ato pak probleme planin sentimental eliminohen.

 

Shigjetari

Duhet “shtrëngoni dhëmbët” e pritni momente mira, pasi situata yjore nuk është e favorshme për momentin. Jupiteri sjell ankime dhe pesimizëm, prandaj evitoni qëndroni pasivë e vetmi.

 

Bricjapi

përgjithësi parashikohet një ditë e mirë, por jeni disi papërqëndruar (ndoshta për shkak Hënës negative shenjë) dhe hezitues për marrë një vendim. Kujdes me sëmundjet e stinës!

 

Ujori

Dita e sotme duket se do jetë shumë interesante planin ekonomik, sepse eshtë Jupiteri shenjë ai ju bën jeni favorizuar një traktativë. Vetëm se duhet tregoheni përpiktë me partnerët.

 

Peshqit

Sot ka ngjarë jeni shumë aktivë, pasi Mërkuri, Marsi dhe Saturni mund ushqejnë dëshirën tuaj për bërë gjithçka. Rrethi i miqve tuaj mund zgjerohet, por mos harroni se duhet t’i përzgjidhni ju vetë.

Reklama

Lexo më shumë