Home » Dyshimet e para pas vdekjes së basistit të grupit ‘Jericho’

Dyshimet e para pas vdekjes së basistit të grupit ‘Jericho’

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot.

Suadi ka ndërruar jetë Qendrën Klinike Universitare Kosovës dhe lajmi është konfirmuar edhe nga familjarë tij.

Por cilat janë shkaqet?

Ndonëse ende nuk ka asgjë zyrtare apo konfirmim nga ana e mjekëve, burime Prive.al kanë treguar se dyshohet shkak për vdekjen jetë helmimi.

Detajet tjera sëshpejti… /Prive.al

Reklama