Home » AAK e Lipjani nderon Heroin Ismet Asllani (Foto)

AAK e Lipjani nderon Heroin Ismet Asllani (Foto)

”Kryesia e Degës Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Lipjan, me vendosje buqetave me lule, i bëri nderim jetës dhe veprës dëshmorit kombit Ismet Asllani, shtatorja e cilit nga sot do sjellë me afër për qytetarët e Lipjanit kujtesën për dëshminë sublime atyre shumti […]

The post AAK e Lipjani nderon Heroin Ismet Asllani (Foto) appeared first on UlpianaPress.

Reklama