Home » Mirsa Kërqeli shfaqet me vajzën

Mirsa Kërqeli shfaqet me vajzën

Ka vite prej kur ka pauzuar nga skena muzikore shqiptare por vazhdon mbahet mend.

Me imazhin reflekton, Mirsa Kërqeli nuk largohet nga kujtesa e shumë personave e kanë pëlqyer për atë ishte edhe gjatë karrierës si këngëtare.

E shkëputur komplet nga muzika, Mirsa po jeton Kanada me bashkëshortin dhe dy fëmijët.

Përpos djalit, ajo tashmë është bërë nënë e një vajze disa muaj.

Një moment bukur me bijën, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit rrjete sociale ku nënë e bijë shkëlqejnë krah njëra-tjetrës.

The post Mirsa Kërqeli shfaqet me vajzën appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama