Home » Krejt reggaeton, Era Istrefi niset në Jamaica për klipin e ri

Krejt reggaeton, Era Istrefi niset në Jamaica për klipin e ri

Këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi, fundmi po ndjekë frymën e reggaeton.

Edhe pjesën e saj këngën e kampionatit botëror futbollit Rusi, bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ka kënduar këtë zhanër muzikor.

Ndërsa tani pas disa ditësh qëndrimi New York, këngëtarja shqiptare është nisur për Jamaica, ku do realizojë klipin e saj ri.

ekipin e këngëtares bën pjesë edhe artisti kosovar Astrit Ismaili, i cili e kishte realizuar performancën artistike Erës këngën “E dehun”. /Privea.al

35156857_1766818366745445_7202192695446470656_n Krejt reggaeton, Era Istrefi niset në Jamaica për klipin e ri

Reklama