Home » Festë në familjen e Ermal Mamaqit, shikoni tortën e bukur për vajzën

Festë në familjen e Ermal Mamaqit, shikoni tortën e bukur për vajzën

Vajza e Ermalit dhe Amit, Sia, ka mbushur tre muaj dhe kjo është parë si një arsye për festë familjen Mamaqi.

Ata madje i kanë bërë edhe tortë vogëlushes fundmi i është shtuar familjes.

Torta e parë, nuancë rozë dhe mini arushë është postuar vetëm pak minuta parë Instastory-n e mami Amit, ndërkohë me shumë mundësi tjera surpriza dhe dhurata janë menduar për pjesëtaren vogël familjes.

-640-0-5b1fcc6db0a38 Festë në familjen e Ermal Mamaqit, shikoni tortën e bukur për vajzën

The post Festë në familjen e Ermal Mamaqit, shikoni tortën e bukur për vajzën appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama