Home » Vajza e ish-deputetes ia qet ‘flakë’ Snapchatit, del vetëm me…

Vajza e ish-deputetes ia qet ‘flakë’ Snapchatit, del vetëm me…

Ç’është e vërteta vajza e ish-deputetes kohët e fundit merr shumë kompimenta dhe me drejtë.Ditën e sotme ajo ka postuar një foto mjaft interesante për gjithë ndjekësit e saj meshkuj rrjetin social “Snapchat”.

Për gjitha ata nuk e njohin bëhet fjalë për Adën, vajzën e ish-deputetes Albina Dedës e cila është kthyer një ndër vajzat komentuara showbizit shqiptar.19-vjeçarja është komentuar shpesh për look-un e saj, format trupore cilat nuk ngurron t’i ekspozojë me fotot ku shfaqet me bikini.

Kështu ka ndodhur edhe fundmi kur Ada ka postuar një foto ku shfaqet para pasqyrës e veshur me bikini, një fund shkurtër dhe një xhaketë hedhur krahëve.

Nuk jam e rrëmujshme”, shkruan ajo teksa foto shihen rroba hedhura tokë e shtrat.

Ada-Deda-3 Vajza e ish-deputetes ia qet ‘flakë’ Snapchatit, del vetëm me…

Ada-Deda-3 Vajza e ish-deputetes ia qet ‘flakë’ Snapchatit, del vetëm me…

Reklama