Xeni në bluzën e reperit shqiptar, e quan edhe mbret (FOTO)

Shkëlzen Jetishi – Xeni, ka dalë bluzën e njërit prej reperëve shqiptarë.

Është Gent Fatali ai i cili e ka skanuar një fotografi Xenit për ta vendosur bluzë. pas, reperi i cili është nga Kosova por jeton Shqipëri, foton me Xenin e publikoi Instagram, e nën shkroi: ”2 Kinga një foto”.

Genti mesa duket e pëlqen këngëtarin e muzikës popullore pasi edhe një këngë ka përdorur zërin dhe fjalët e tij./Prive.al

2 Kinga një foto 1f451 Xeni në bluzën e reperit shqiptar, e quan edhe mbret (FOTO)1f451 Xeni në bluzën e reperit shqiptar, e quan edhe mbret (FOTO)

A post shared by G e n t • F a t a l i 1f451 Xeni në bluzën e reperit shqiptar, e quan edhe mbret (FOTO) (@gentfatali) on

//www.instagram.com/embed.js

Reklama