United i vë syrin yllit të ri brazilian

Manchester United i është bashkuar listës gjatë skuadrave po e përcjellin me kujdes sulmuesin e talentuar Watford, Richarlison.

Richarlison i është bashkuar Watford verën e shkuar, por braziliani do ketë ndikim Premierligë, ndaj mund ndërrojë ambient sërish.

Arsenal, Chelsea, Everton, Monaco dhe Paris Saint-Germain raportohet jenë skuadrat tjera janë interesuara për  shërbimet e asit Watford.

Reklama