Sot, dita më e vështirë për Besën

Për gjashtë skuadra të Vala Superligës së Kosovës në futboll, sot bie perdja e kampionatit të sivjetmë. Në Mitrovicë takohen kampioni nga edicioni i kaluar, Trepça ’89 dhe Vllaznia…Më gjerësisht lexoni këtu

The post Sot, dita më e vështirë për Besën appeared first on INSAJDERI.

Reklama