Momenti më i bukur: Këtë e përjeton Zaimina Vasjari me të bijën

Ka pesë muaj është bërë nënë për herë parë dhe e tërë qenia e saj, është përkushtuar tek e bija ka një emër shumë veçantë Khloe.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Zaimina Vasjari, ka publikuar parë edhe fotografi vogëlushes kur ishte ende pak ditëshe këtë botë, ndërsa tani ka filluar edhe komunikimin fizik me .

Zaimina-1 Momenti më i bukur: Këtë e përjeton Zaimina Vasjari me të bijën

Khloe e ka shtrënguar dorën e Zaiminës, duke bërë kështu një gjest shumë foshnja kësaj moshe bëjnë.

Kjo e ka emocionuar pa masë këngëtaren e cila ka publikuar videon plot dashuri, duke e emërtuar si: “shtrëngimi i mirë botë”. /Prive.al

Zaimina-1 Momenti më i bukur: Këtë e përjeton Zaimina Vasjari me të bijën

Reklama