Ia huqi me pamje në Met Gala, Selena Gomez bën shaka me veten

Paraqitja e saj e fundit tapetin e kuq Met Gala mbrëmjes SHBA, la shumë për dëshiruar.

selena-gomez-met-gala-2018-1525816408 Ia huqi me pamje në Met Gala, Selena Gomez bën shaka me veten

Këngëtarja e aktorja amerikane Selena Gomez, s’ishte dukjen e saj mirë, dhe u kritikua shumë nga fansat.

Ndërsa prezente një ngjarje ku Puma po lansonte linjën e re këpucëve, një fans I bërtiti nga jashtë duke i thënë: “Po dukesh shumë bukur!”.

E Selena, formën mirë humorit ia ktheu: “Oh faleminderit shumë, u rregullova nga Met Gala”, shkruan Daily Mail, transmeton Prive. /Prive.al

selena-gomez-met-gala-2018-1525816408 Ia huqi me pamje në Met Gala, Selena Gomez bën shaka me veten

 

 

Reklama