Geta Beqa nuk ndalet, ‘bombardon’ sërish Instagramin, ju ‘çmend’ me format

Geta Beqa është trajnerja kosovare e cila fitoi shumë çmime botërore.

Ajo kujdeset shumë mirë për trupin e saj dhe prandaj është një femër shumë e formuar dhe seksi, shkruan ORAvip.

Geta është mjaftë aktive rrjetet sociale, ku bën postime nga ndryshmet.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵)

E sot ajo ka publikuar një fotografi ku shihet rrugë e veshur me një fustan bardhë dhe po duket tejet seksi./ORAvip/

Screenshot_16-8 Geta Beqa nuk ndalet, ‘bombardon’ sërish Instagramin, ju ‘çmend’ me format

Reklama