Home » Unikkatil jep lajmin më të mirë të mundshëm për fansat e tij (Foto)

Unikkatil jep lajmin më të mirë të mundshëm për fansat e tij (Foto)

Unikkatil ka bërë ditur se do lansojë shumë këngë reja dhe gjithashtu do realizojë koncerte shumta.

Reperi i mirë shqiptar fundi publikoi këngën ‘Ni Milion Rrugë’ e cila po korr sukses jashtëzakonshëm, transmeton Periskopi.

Me anë faqës zyrtare tij Facebook është konfirmuar se Unikkatil do ketë këngë tjera për këtë vit si dhe koncerte shumta.

Reperi shqiptar jeton New York do ketë koncerte 28 prill Zvicër dhe 12 maj Suedi. /Periskopi

Reklama