Home » Do t’iu ‘çmend’ me pamjen! Vajza e Fatmir Limajt vishet me fustan të gjatë!

Do t’iu ‘çmend’ me pamjen! Vajza e Fatmir Limajt vishet me fustan të gjatë!

Fatmir Limaj është ndër politikanët aktiv Kosovë, ai është kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate.

Përtej politikës, ne sonte do flasim për vajzën e tij, e cila quhet Lala dhe është një femër tejet e bukur dhe atraktive.

E veshur me fustan gjatë me një ngjyrë vezulluese, ajo iu ‘çmend’ me pamjen e saj.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Për tepër shikoni vet fotografinë poshtë./ORAvip/

Shikoni foton e saj:

lala2 Do t’iu ‘çmend’ me pamjen! Vajza e Fatmir Limajt vishet me fustan të gjatë!

Reklama